Хоньковецький ліцей Яришівської сільської ради Могилів-Подільського району Вінницької області

Дорогі батьки, випускники, друзі та гості!!!

КОЛЕКТИВ ТА УЧНІ ХОНЬКОВЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ ВІТАЮТЬ ВАС НА САЙТІ!

Книга й школа - що є глибше?

П.Тичина

Цитати про школу та навчання. Гарні афоризми про школу та навчання

Блог керівника

14 лют. 2024
У 2024 РОЦІ УЧНІВ 4, 9 ТА 11 КЛАСІВ ВЧЕРГОВЕ ЗВІЛЬНЕНО ВІД ПРОХОДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ. ВІДПОВІДНИЙ ЗАКОНОПРОЄКТ УХВАЛЕНИЙ ПАРЛАМЕНТОМ 08 ЛИСТОПАДА 2023 РОКУ. ЗГІДНО З ДОКУМЕНТОМ, ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ, ЯКІ ЗАВЕРШУЮТЬ ЗДОБУТТЯ КОЖНОГО РІВНЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ У 2023/24 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ, ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД ПРОХОДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ.
1 квіт. 2023
ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 11 КЛАСУ!!! Реєстрація учасників національного мультипредметного тесту розпочнеться 3 квітня та триватиме до 3 травня.
3 бер. 2023
З 15 по 24 лютого 2023 року у Хоньковецькому ліцеї пройшов творчий марафон «Рік Незламності» в рамках художнього фестивалю під назвою «Війна. Весна Переможе». Учні активно підключилися до марафону, з виконаних робіт створили колаж “Карта України”. Зокрема, деякі учні взяли участь у Всеукраїнському творчому Марафоні «Рік Незламності”, організаторами якого стали Громадська організація «Інвестресурс», команда Перлина Мистецтва та «Star Fest» за підтримки Sveriges Television». Усі учасники нагороджені відповідними дипломами. Дитячі мрії завжди збуваються. Тому, ця весна обов’язково буде ПЕРЕМОЖНОЮ!!!